Acest subiect conține 4 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de lyly3178 acum 7 ani, 2 luni.
Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)
Vizualizare 5 articole - 1 la 5 (din 5 în total)
Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

fapta ca am avut lichidu amniotic.infectat am nascut fetita la 27 de saptamani prin cezariana . nu se stie nici acuma de la ce am avut infectia asta eu presupun de la o gripa ce am avuto in prima luna de sarcina. in rest prb cu fetita nu am avut decat op asta si un pic de infectie ce a luato de la lichid. va doresc o seara binecuvantata langa cei dragi voua pupici







