Acasă › Forumuri › Mama si bebelusul › Alaptare si alimentatie bebelusi › AM REUSIT ,,
Acest subiect conține 20 de răspunsuri are 19 voci și a fost actualizat ultima dată de loore acum 8 ani, 10 luni.
-
AutorMesaje
-
buna mamici ,,am cam lipsit zilele acestea si o sa mai lipsesc cateva zile pana ne baga netul ,,am reusit sa ne mutam ,dupa cum stiti multe dintre voi ,,eu si sotul stateam cu socri ,saptamana trecuta sau ivit niste probleme ,,si am hotarat ca este tipul sa ne mutam singuri am cautat ,,am gasit un apartament ,cu 2 camere si suntem doar eu bia si zoli ,suntem tare fericiti ne doream mde foarte mult sa facem acest pas dar ne-a fost greu ,acum stam de ieri in apartamentul nostru si etse tare frumos ,,sa fim doar noi 2,,vroiam sa ma bucur alaturi de voi de aceasta reusita ,,pup si an cateva zile ne baga netul ,,si ne auzm ,
BRAVO LOORE ! Ma bucur pt voi ! De acum o sa va fie muuult mai bine

ma bucur pt voi

ma bucur mult pentru tine mami

imi dau seama cat de fericita esti…abia astept sa ne mutam si noi in casa noastra
felicitari..ma bucur pentru voi..pup printesei
Ma bucur din tot sufletul pt voi,nimic nu e mai frumos decat sa fiti toti 3 .
Super!!!!!!!!! Ma bucur tare mult pentru voi, stiu ca iti doreai tare mult lucrul acesta. Stati cu chirie sau v-ati luat apartamentul vostru?
bravo, va pupam dulce si asteptam sa reveniti! chiar ma intrebam ce faceti.
ouuuuuuuuuuu felicitari ma bucur tare mult pentru voi e minunat sa fiti doar voi 3
bravo..ce frumos….of si eu imi doresc sa nu mai stau cu socrii sa avem casuta noastra dar e cam greu aici…
bravo!ma bucur pentru voi…poate o sa am si eu noroc.pupici
Bravooo! Felicitari! Ma bucur pt voi !
felicitari iubita!!!!
o sa fie alta viata de acum incolo…nimic nu-i mai frumos decat dulcea libertate 
felicitari…nu e nimic mai frumos decat sa stai singur cu familia ta…
felicitari loore
este minunata vestea asta..ma bucu mult de tot pt voi..pupici la printulina 
felicitari !!!!!!!! stiu cum este si eu am trecut prin asta…este atat de linstitor…sa faci ce vrei,cand vrei..sa te certi fara sa te asculte cineva…sa vorbesti fara sa stie cineva…..ma bucur pt tine
multumim,frumos ,,este minunat o sa fie greu ,,dar suntem linistioti si este frumos ,,,nu nu am avut bani de apartament stam cu chirie dar am gasit un apartament cu 2 camere si platim doar 300 lei pe luna ..este asa frumos sunt fericita pup
cat ma bucur pt tine,pacat ca la mine nu se poate sau nu se vrea sa se poata,asta e. pupici la principesa mica!
si sedere placuta in noul camin !multumim:-*
ma bucur mult pentru voi
felicitari!!

-
AutorMesaje
Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.








