Acasă › Forumuri › Generale › Orice altceva › mamicile de acum 2-3 ani
Acest subiect conține 34 de răspunsuri are 32 de voci și a fost actualizat ultima dată de maria-cristiana acum 8 ani, 3 luni.
-
AutorMesaje
-
mamicile vechi care mai sunteti pe aicia?am deja 1 an si ceva decand vam pierdut urma si nam mai dat pe aicia.sunt curioasa care e inca pe aicia?
Si eu sunt..am 2 ani si 2 saptamani..postez cam rar,din pacate.

eu…..te pup suzy

si eu sunt de 1 an si 3 luni

Suzi si eu mai exist dar nu prea scriu la subiecte din lipsa de timp dar si pt ca nu mai e cum era o data ca as fi stat cu voi la vorba toata noaptea
… Dar sa nu ma lungesc … Te pupbuna si eu sunt de 2 ani si ceva dar intru fff rar pupici..
suntem si noi…….bine ai revenit!eu am 2 ani si 1 saptamana…nu cred ca ma tii minte dar bine ai revenit pe forum…
BANA!SUNT SI EU.AM 2 ANI SI APROAPE 9 LUNI,NU INTRU PREA DES DAR SUNT AICI,PREZENTA.VA PUPIK.
prezent 2 ani si 32 saptamani
buna,si eu sunt ,dar numai pe fuga si nu prea reusesc sa scriu mai nimic!!dar subiectele le savurez odata cu cafeaua,,,suntem de 2 ani:)va pupicesc pe toate
si noi trecuti de 2 anisori..mai rarut dar tot intram..pup suzi si pup mare la cata
Si eu sunt pe aici desi recunos ca intru rar pe forum iar daca o fac doar citesc ce mai posteaza mamicile mai vechi,cele pe care le cunosc dar si subiectele interesante postate de mamicile mai noi!!!!!Oricum va pup pe toate si sper sa fiu mai activa pe viitor!!!!!!!!!!!!

buna la toata lumea…eu sunt de 3 ani si jumatate …la inceput eram destul de activa dar apoi …..m-am schimbat…nu stiu, intru pe forum zilinic, citesc tot, toate subiectele dar nu scriu…..paeca nu am idei…nu stiu sa dau sfaturi…intr-un cuvant nu mai atrage sa intru in vorba…..imi pare rau dar acesta e adevarul in ceea ce ma priveste pe mine..

buna, si eu sunt aici, am un an si 6 luni de cand am contul dar va urmaream de cel putin 6 luni inainte, doar ca nu imi facem cont, era si bebe fff mic
acum, decand am inceput munca, postez mai rarut dar de intrat intru aproape zilnic macar 10 minsi eu sunt de 1an si 9luni..intru rar..dar nu va uit..pop
aproape 2 anisori. intru mai rarut acum ca stefan e mare nazdravan. pupam pe toata lumea!
Suzy, te poop dragutza, ce mai faceti, cum mai e Cata, sanatos, voinic??

Acum , dupa 2ani si 21 de saptamani de cand sunt pe forum, nu mai sunt chiar atat de activa, insa incerc sa tin si eu pasul…, rar trec 2 zile fara Ro-mama, macar sa citesc despre ce s-a mai vorbit…!!
si eu sunt de 1 an si vreo 8 luni.la inceput scriam destul de des.acum intru mai mereu si citesc.doar atat.sunt si destul de ocupata cu 3 copii mici

woww, bun subiectu` asta, chiar acum am intrat dupa mult timp….2 ani si ceva de cand am intrat prima data….
Prezentă şi eu …Luna viitoare fac 3 ani de ro-mamma …dar nu mai sunt la fel de activă ca la început.. Citesc dar postez rar.
Suzi şi Cătă, mă bucur să vă revăd, vă pupic dulce şi aveţi grijă de voi.si eu mai sunt…..desi am lipsit aproape un an,incet in cet imi revin si revin si al vechiurile obiceiuri….
Hop si eu
prezenta si eu la apel! Mai urmaresc subiectele „din umbra” ,recunosc! Andrei imi ocupa tot timpul! Va pup fetelor!si noi aven 1an si 38sapt .

ce bucurie fetelor…ma bucur sa „revad” multe din mamicile mai vechi

sunt de 2 ani si putin:))dar dau rarut pe aici mai ales de cand am venit in italia….
si eu am implinit 2 ani,ma bucur ca am descoperit site-ul asta si am cunoscut asa oameni minunati.va pupam
Spre surprinderea mea sunt pe site de 2 ani si 9 saptamani, nici nu stiam , ce repede trece timpul ! Din pacate intru foarte rar! Va pup fetelor!
De aproape 2 ani am si eu cont…de citit va citesc de vro 3 ani de cand ma interesa un bebe insa cont mi-am facut atunci cand am postat prima data

si eu sunt pe forum de 3 ani si vreo 3 luni,dar scriu mai rar
-
AutorMesaje
Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.








