-
mire22 a răspuns pe subiectul Sunt disperata în forumul Ingrijirea si sanatatea bebelusului Acum 7 ani, 9 luni
Puiutul meu a inceput sa fie mai bn… Nu sa mai extinss rana.. A facut coaja… Acum asteptam sa treaca.. Nu mia prescris nimik pt vindecarea ranii.. Dar am vb cu pediatra i-am trimis poze sa vada cum ii si mia dat un unguent si niste picaturi care vor ajunge luni la mine… Tot ce ma rog e acum sa nu ii ramana cicatrice…
( va pup fetelor si va…[Citește mai mult] -
mire22 a răspuns pe subiectul N am mai intrat de mult pe aici în forumul Sanatatea copilului Acum 7 ani, 11 luni
Si eu anul trecut am stat 3 luni in romania fara sot… Si el mai iesea afara cu baietii dar important e sa ai incredere in el… Se satura singur in casa fara tine si fara bebe… Eu zic sa stai sa te concentrezi la bac si sa nu iti mai faci ganduri negre degeaba… Si sa spunem ca ar gasi pe una nu cred ca el ar lasa familia si copilul pentru…[Citește mai mult]
-
mire22 a răspuns pe subiectul Silicoane în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 2 luni
Mami catandry sani mei arata dezgustator… Sunt mici ca o minge de pingpong… Eu nu ii aveam asa mici.. Si mai sunt si lasati.. Ma gandesc si putin la mine am 24 ani si nu ma pot lasa asa.. Eu iubesc sa merg la plaja si in halu asta nu as putea.. Anul trecut am fost doar de 2 ori… Si imi era rusine sa ma dezbrac.. Ma si imiginez in costum cu 2…[Citește mai mult]
-
mire22 a răspuns pe subiectul Silicoane în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 2 luni
Mami catandry sani mei arata dezgustator… Sunt mici ca o minge de pingpong… Eu nu ii aveam asa mici.. Si mai sunt si lasati.. Ma gandesc si putin la mine am 24 ani si nu ma pot lasa asa.. Eu iubesc sa merg la plaja si in halu asta nu as putea.. Anul trecut am fost doar de 2 ori… Si imi era rusine sa ma dezbrac.. Ma si imiginez in costum cu 2…[Citește mai mult]
-
mire22 a răspuns pe subiectul caderea parului dupa sarcina în forumul Infrumusetare diete moda Acum 8 ani, 2 luni
Mie si dupa un an de la nastere imi cade enorm de mult.. Acum am inceput sa iau niste calciu
-
mire22 a răspuns pe subiectul Parul lung în forumul Infrumusetare diete moda Acum 8 ani, 2 luni
Sa nu faci prostia de a te tunde ca nu iti mai cade… Din contra…iti cade la fel… Eu aveam parul ff lung si imi cadea i n prostie si am ascultat pe unu si altu ca tundel ca nu mai cade bla bla bla… Lam tuns bob
(( si imi cade mult mai mult ca inainte…si atat regret… Ca acum creste asa greu.. Si se unge ff usor.. -
mire22 a răspuns pe subiectul Parul lung în forumul Infrumusetare diete moda Acum 8 ani, 2 luni
Sa nu faci prostia de a te tunde ca nu iti mai cade… Din contra…iti cade la fel… Eu aveam parul ff lung si imi cadea i n prostie si am ascultat pe unu si altu ca tundel ca nu mai cade bla bla bla… Lam tuns bob
(( si imi cade mult mai mult ca inainte…si atat regret… Ca acum creste asa greu.. Si se unge ff usor.. -
mire22 a răspuns pe subiectul Hemoroizi în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 2 luni
Da la aia ma refer iti recomand cu incredere crema o sa iti treaca rapid mai ales ca numa dupa nastere tiau aparut.. Eu ii aveam de vreo 5 ani
-
mire22 a răspuns pe subiectul Buna dimineata de Valentine's Day! în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 3 luni
Da dana matei!!! A crescut.. Ce a trecut timpul.. Ai dreptate parca ierii va stresam cu intrebariile
) -
mire22 a răspuns pe subiectul Buna dimineata de Valentine's Day! în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 3 luni
Neatza… Noi darbatorim sapt viitoare… Ca sotul la trimis munca in germania… Avem de sarbatorit ziua ingerasului nostru care azi face un anisor si ziua noastra de cand neam vazut prima oara si neam cuplat.. Astazi facem 7 ani… Deci pt noi e o zi fff importanta 14 feb… Si asta e primul an in care nu suntem impreuna pe 14 feb
-
mire22 a răspuns pe subiectul masti în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 3 luni
Fetelor un tratament pt caderea parului?? Ca mai am putinsi chelesc… Eu aveam un par lung si bogat pana am nascut,.. Dupa ce am nascut a inceput sami cada cu nemiluita…. Am ajunsde mam tubs bob dar degeaba… Acum mai am o codita de grosimea unui deget…
((((. Offf -
mire22 a răspuns pe subiectul Laptic inainte de somnik în forumul Alaptare si alimentatie bebelusi Acum 8 ani, 3 luni
Noi facem un an acum pe 14… O sa incerc sal culc fara laptic… Numa il mai las o sapt ca deocamdata au trecut numa 5 zile de cand nu ii mai dau tzitzi.. Mersi de sfat
-
mire22 a răspuns pe subiectul Laptic inainte de somnik în forumul Alaptare si alimentatie bebelusi Acum 8 ani, 3 luni
Bine ca deobicei nici aia 180 ml nui papa de lapte depinde de cat manca mancarica.. Oare il prea indop?
-
mire22 a răspuns pe subiectul ce parere aveti fetelor? în forumul Alaptare si alimentatie bebelusi Acum 8 ani, 3 luni
Ce idioata… !!! Obligi copilu sa mance..nici măcar nu mânca ca scotea din gurita!!! Saracutul de el

-
mire22 a răspuns pe subiectul V-ATI PREGATIT DE MOS NICOLAE? în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 5 luni
eu imi doresc sanate si intelegere cu iubi ca de la un timo ne certam ff des

-
mire22 a răspuns pe subiectul DAVIS STEFAN a cazut din pat pe parchet pe spate în forumul Ingrijirea si sanatatea bebelusului Acum 8 ani, 5 luni
stai linistita.. asta e doar incwputul… si eu mam speriat ff tare cand a cazut prima oara… dar na… se mai intampla… cateva secunde daca nu esti atenta.. buff pe jos… in legatura cu soacrata… nu o baga in seama… ca si ei ia cazut copii si nu cred ca numa odata..
-
mire22 a răspuns pe subiectul culoare neagra în forumul Copilul meu Acum 8 ani, 5 luni
carututl meu e negru… nu cred ca are o importanta culoarea carutului
-
mire22 a răspuns pe subiectul ajutorrrrrrr în forumul Sarcina nastere Acum 8 ani, 6 luni
100% esti insarcinata… dupa 6 teste pozitive si test de urina… clar esti insarcinata… felicitari si sa va bucurati de noua comoara
-
mire22 a răspuns pe subiectul soacra poama acra în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 6 luni
nu stiu ce sa zic … ca si eu am fost in situatia cumnatei tale.. cand am mers in tara toata lumea murea de dragu lu stefanut… si dupa o luna a nascut matusa mea un baietel… si am ajuns la o cearta cu ea ff urata… ca toata lumea numa pe copilu meu il ia in brate in special si mama ei adica bunica mea.. ca nimeni nu se uita la copilu ei ca…[Citește mai mult]
-
mire22 a răspuns pe subiectul ajutorr în forumul Orice altceva Acum 8 ani, 6 luni
daca ai pasaport la copil si procura… trebuie sa te lase sa folososti aceiasi procura.. procura se face pt 6 luni un an depinde de cat vreti voi.. aia e buna ori de cate ori iesi si si intri in tara.. acum ce sa zic citesteo cu atentie si vezi daca scrie pe ea ca e buna numai cand intri in tara.. iar daca e pe italiana traduo si legalizeazo pe…[Citește mai mult]
- Încarcă mai multe




