- draga mea...eu zic sa te duci la un alt spital si la un alt
acum 24 minute 22 sec - Buna ziua ... Stela nu te-am
acum 24 minute 53 sec - La multi ani!Sa cresti mare!
acum 28 minute 19 sec - L a cat mai multe lunite
acum 28 minute 22 sec - La multe lunite!Sa cresti
acum 29 minute 13 sec - la multe lunite angel
acum 34 minute 40 sec - LA MULTE LUNIȚE FRUMOASĂ
acum 40 minute 26 sec - Paula iti suntem alaturi in
acum 53 minute 16 sec - Pacat pt bebe ... Iar tu
acum 1 oră 4 minute - aaa..si sa ne spui ce ti-a
acum 1 oră 12 minute
De COSACMARINELA - La data de September 24th, 2011
in centrul Targovistei......
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





maiiii dar de ce nu va uitati la noi????
asa ne-a prins papi..........
frumoase fete intrevad eu la orizont..

oauuuuuuu.frumoase amandoua

frumoasa poza cu mama si fiica...eii lasa cristina..sunt frumoase si din profil..