
De corina iordanescu - La data de October 20th, 2011
...ca va sare cva in ochi....
pe mine m-a invatat tataie ca si el are drujba,ochelari...da nu ca mn in dormitor

- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail










am vrut sa spun "mamici"
asta face iannis la 7dimineata

d ce razi mai ade?crezi k in pijamale nu face treaba buna?
ba da iubire mica cum sa nu.ma gandesc la saraca mamicuta ta....

de ce ade?k nu pe mn ii picase...erau lemne in fata sobei....

ei da, e bine ca la 7 dimineata e asa fresh si asa ...cu, chef de munca...bravo puiule..vezi sa nu te ranesti
Ce dragalas