te iubeste mamii mult mult mult,esti viata mea printesica
frumos mesajul pt mami,printesa scumpa.
Ca te mancam toata.Esti atat de dulcica
of of...ce scumpa esti...
da ,frumos mod de ai spune mamei ca o iubesti,,draga de tine..
ce frumosa esty printeso si vad ca o iubesti mult pe mami asta e bine sa speram ca o so iubesti asa mult si cand o sa cresti
ce scumpa e
sa ii spui mereu lu' mami... ::::
DOAMNE AJUTA!!! eu sper sa am puterea sa o cresc frumos , sa ne iubim mult si sa fim prietene.
te iubeste mamii mult mult mult,esti viata mea printesica

frumos mesajul pt mami,printesa scumpa.
Ca te mancam toata.Esti atat de dulcica

of of...ce scumpa esti...

da ,frumos mod de ai spune mamei ca o iubesti,,draga de tine..
ce frumosa esty printeso si vad ca o iubesti mult pe mami asta e bine sa speram ca o so iubesti asa mult si cand o sa cresti
ce scumpa e
sa ii spui mereu lu' mami... ::::
DOAMNE AJUTA!!! eu sper sa am puterea sa o cresc frumos , sa ne iubim mult si sa fim prietene.