frumoasa mica, chiar ca a crescut .
a crescut???
da, s-a schimbat la fata, nu mai are mutrita de baby ci de fetita mare si frumoasa.
si voi sunteti tare dulci va crescut parul
da, sa stii ca are par dstul de lung, poti sa-i faci codite
mai conturat trasaturile fetei si e mai maricica, dar tot frumoasa a ramas!nu are cum altfel
esti o frumoasa Giulia !..pe zi ce trece ....si ce par blondut ai!! ....i s-a mai deschis si ei (si la bianca la fel) ...
frumoasa mica, chiar ca a crescut .
a crescut???
da, s-a schimbat la fata, nu mai are mutrita de baby ci de fetita mare si frumoasa.
si voi sunteti tare dulci va crescut parul
da, sa stii ca are par dstul de lung, poti sa-i faci codite
mai conturat trasaturile fetei si e mai maricica, dar tot frumoasa a ramas!nu are cum altfel
esti o frumoasa Giulia !..pe zi ce trece ....si ce par blondut ai!! ....i s-a mai deschis si ei (si la bianca la fel) ...