SUNT INSARCINATA SI AM O DURERE DE SPATE DE PARCA M-AR FI BATUT CINEVA

Biogenis

SUNT INSARCINATA SI AM O DURERE DE SPATE DE PARCA M-AR FI BATUT CINEVA

imaginea utilizatorului carita de angel

STIT CA V=AM MAI SCRIS CA SUNT INSARCINATA PE 2 S-AU IMPLINIT 4 SAPTAMANI DE SARCINA SI AM INTRAT IN SAPTAMANA 5 NUMAI CA AZI DE DIMINEATA M-AM TREZIT CU O DURER DE SPATE DE PARCA M-AR FI BATUT CINEVA....SI CAND MA APLEC MA TAIE SPATELE...E NORMAL?

Adaugat in:  
imaginea utilizatorului andreutza810

nu stiu ce ai patit tu dar eu eram insarcinata in 3 luni lucram si de noapte intr-un magazin,neavand clienti m-am culcat cu spatele spre geam pe niste scaune ,dimineata am zis ca mor de durere ,ma durea tot corpul de nu puteam sa stau pe picioare ,niste intepaturi groaznice in tot corpul nu numai spatele mi-a trecut in cateva zile...

imaginea utilizatorului nadina36

eu zic sa mergi la medic si eu am avut dureri niki macar nu stiam ca sunt insarcinata aveam 2 saptamani ,mi sa parut ca nu sunt in regula am facut un test si mia iesit pozitiv asa ca am mers im la medik era sarcina dar era dezlipita 3 parti si daca nas fi mers atunci o perdeam sigur asa mia zis dr ,am facut tratament si am stat la pat si acum am o minune de fatita daca iti doresti bebele odihna multa si control la medik nu e de neglijat

imaginea utilizatorului RebecaElena

Buna dimineata....imi pare rau sa aud ca nu va simtiti bine....si eu am 10 sapt de sarcina si incep sa ma ingrijorez daca totul e ok...nu am avut deloc deloc greturi.ma simt ff bine.nici cu prima sarcina nu a fost greu..dar primele 3 luni aveam greturi dimineata.Acum nimic.
marti merg la ecograf.....am mai fost odata si mi-a zis ca totul e ok...
multa sanatate va doresc...

imaginea utilizatorului catandry

Nu vreau sa te sperii dar nu imi pare o.k. asa devreme sa te doara spatele.mai bine mergi la medic sa vezi.Sa speram ca e totul bine.Pup burticuta!

imaginea utilizatorului angelwings

depinde si de ce ai facut cu o zi inainte pentru ca din cate stiu tu mai ai o fetita si poate ai luat-o in brate sau te-ai jucat cu ea. si eu am dureri de spate dar le am de vreo 2 luni doar( mai am 2 saptaani si nasc) dar sunt ingrozitoare . cand te pui in pat roaga-l pe al tau barbat sa iti faca un pic de masaj si pune o perna la spate si incearca sa stai mai nemiscata intr-o pozitie confortabila

imaginea utilizatorului carita de angel

azi am fost la medic si mi s-a zis sa nu mai ridic nimic,sa nu mai fac nimic sa nu mai bag mainile in apa si sa nu mai stau mult in picioare...se pare ca problema era discopatia mea lombara...am un inel deplasat un pic ...de cand am suferit un accident si faptul ca de cand sunt insarcinata imi vine sa merg km pe jos nu imi face tocmai bine...dar nu suport sa stau in casa...simt ca ma sufocccccccccc...daca nu ies daca nu ma plimb.... Sad maxar stiu ca bebe e bine Smile

imaginea utilizatorului catandry

Bine ca e asta! Stai mai linistita ai nevoie de colona odihnita sa cari mai tarziu burtica Smile