Ce faceti fetelor?Cum a fost ziua de azi?Ce planuri aveti pt diseara?
Eu acum m-am intors de la servici,pap cu maia si apoi ne dam in leagan in casa ca la noi plou.Il asteptam pe tati sa mergem la shopinguit,ca trebuie sa-i iau maiei hainute pentru paste si pe de alta parte frigiderul meu e foarte sexy.










Buna ziua!
Noi am papat de amiaza, urmeaza imediat sa treaca Bianca la nani, iar mai tarziu cand vine tati vom merge in vizita la niste prieteni cu un bebe mic
Noi in casa! Ploaia ii da somnolenta Laviniei, dintii o enerveaza si a tras si o portie de plans dar a uitat repede a baut laptic si acum doarme.Eu nu prea am ce face, cred ca ma bag langa ea si pun un film.Curat e, macare e.Va pup si o zi buna!
buna ziua,noi stam,,si ne uitam la emisiunea mireasa pentru fiul meu ,,pe seara nu avem planuri decat cumparaturi pt paste,,atat ,,o zi frumoasa si pwp ,,maia
buna ziua si de la noi... ingerasu meu azi e ff somnoros... doarme intruna... se trezeste sta juma de ora manca si iara doarme... numa bn ca asa imi fac si su treaba... doar ce am terminat de dat cu lavabil in bucatarie.. cand vine barbatelu acasa cred ca da pe spate... nici nu aveam in plan asa ceva dar daca tot am dat de cutia de lavabil am zis sa fiu si eu harnica sa fac putin in bucatarie ca pereti erau varza... aaa fetelor apropo de varza... am voie sarmale in foi de varza acra daca slsptez... ca nu mai pot de poftaaaaaa
noi acum am venit de la medic si facem nani ,sunt fericita ca totul e ok creste bine are 7 kg si nea laudat dr ca suntem frumoasa
buna ziua..am avut o viteza sa deschid subiectul..bravo,fetelor..vad ca oricat de ocupate ati fi sunteti prezente..eu tocmai am testat ce am citit azi si cum a mers bine am zis sa fac o pauza..astept sa se trezeasca iannis ca i.am promis ca mergem sa luam pusi si mela-cipsuri si caramele..asta pentru ca a fost copil cuminte..ma plangeam eu ca se obrazniceste dar nu e asa .copilul meu creste si din cand in cand mai are o iesire din asta de barbat..pupam,.o dupa amiaza frumoasa
si noi azi am hoinarit toata ziua am cumparat carne ca facem mititei de pasti ca la mine e acu duminica si tre sa termin curatenia si dupa sa fac o fasole ca azi e vinerea mare mire22 poti sa mananci dar putin dupa parerea ca mie mia interzis carnati cat alaptez acu mai mananc ca el e mare
Mire nu prea sunt recomandate sarmalutele......adika mai ales varza si acra!!!!
buna ziua fetelor! alex se joaca iar eu un pic cu voi aici..o zifrumoasa in continuare
gata treaba pe ziua de azi , si la noi este vreme urata ne tine in casa , o dupa amiaza minunata
eu am dormit azi putin pentru ca azi noapte nu am reusit deloc , am dereticat putin prin casa si am facut cateceva prin gradina . la noi a inceput ploicica si e tare tare urat afara si am si eu o stare de 2 lei asa ca m-am pus iar in pat si ma uit la tv. mi-as face o salata de rosii cu telemea nesarata dar mi-e tare tare lene
Moaaaaaaa, ce plictisita sunt...ca vremea de afara
...asta mică a urlat continuu azi...mă doare si capul....vreau divertisment

buna fetelor...acum am terminat si eu treaba...de azi dimineata
acum am zis sa iau si eu o pauza de o jumatate de oara ca dupa aceea intru la gatit
in seara asta fac cartofei prajiti cu carnaciori pe gratar si salata de rosii...yamy yam 
am o energie ca as lua iar de la capat cu curatenia...mahhhhhhh
cristi poznasul o tine lant cu prostioarele de azi dimineata...azi a papat mai bn sa zicem...e asa pretentios...
stefana daca vrei vin eu sa-ti fac salata
mire...poti papa doar continutul fara varza acra ca face gaze la stomac...si nu mult...doar o gustarica...