buna dimineat mamici pitici ,,cum a trecut noaptea,,ce planuri aveti pt azi ,,noi suntem foarte linistite a dormit bia toata noaptea de mult nu am mai avut o noapte asa linistita,,azi putina agitati epela noi dar eu o sa imi fac de lucru la o prietena sa fug de acasa cu bia ,,si sa mai vin deseara ,,ca este vorba de curent si nu o pot tine in casa in rest se anunta o zi ploioasa,,si urata ,,
buna dimineata
De LOORE - La data de April 7th, 2012
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
Adaugat in:










Neata!
Si noi am avut o noapte ,,relativ'' linistita in sensu ca Bianca s-a cerut langa noi doar la ora 2:30...si pana atunci am prins si eu niste ore de somn relxante....
Pupici voua si bebeilor!
Buna dimi!!
buna dimi.....eu imi beau cafeluta,i tati tocmai ce a plecat la servici si printesa mea doarme .......cd se trezeste o duc la BIIII adica la buni, la mama mea k sa pot face curatenie k-lumea k zapacita mea ultima oara s-a bagat pe furis in lighenul cu biocarpet....deci va dati seama........la noi ba e soare, ba sunt nori, sper doar sa nu ploua.....un weekend placut va doresc fetelor!!!!
buna dimineata!
buna dimineata.Lavi ca de obicei a dormit bine.Acum putin in premergator.Afara pare ca va fi o zi urata asa ca iar in casa.Rutina in rest, pup Bianca, sa dormi bine de acum!
neata!
da si eu sper sa doarma ,,dar dr a zis ca o sa mai am o noapte linistita cand o sa ne iasa toti dintisori ,,pwp pitici ,,
buna dimi....si noi am a vut o noapte ff linistita....dar tati iar lucreaza azi asa ca mai pe seara mergem la ceva cumparaturi pt Paste......un weekend minunat va doresc
Neata . Noi am dormit bine. Tati a plecat la munca mai vine luni seara , duminica este pastele si o sa ma dic cu angel la soacra sa mananc cu ea si cumnatii , luni la muna si azi daca tine vremea ma duc cu angel prin oras ...si multaaaaaa curatenie ca e dezastru zici ca au trecut turcii pe la mine pe acasa
Buna dimineata!si noi am avut o zi linistita,am fost matinal ca mai aveam cumparaturi de facut!ati a plecat la munca pana la 13,iar eu ma apuc de gatit,ca Mario doarme!o zi frumoasa!
buna ziua va spunem si noi,,,,am inceput curatenia pt paste,,,,am ajutor nu gluma fetelor,,,am facut o gramada de treaba cu sararalu,,,acum savuram o salata de fructe cu inghetata si frisca,,,,ca apoi sa iesim un pic pe afara,,,sa ne aerisim,,,,vrem sa dam si cu lavabil dupa masa,,,,de fapt tati noi il ajutam cu privitul,,,,
buna ziua..noi pregatim pranzul,eu la bucatarie tati la gratar-cartofei prajiti si mici..niam..am o foame..o zi buna
SALUTARE TUTUROR!