- multe lunite inainte cu
acum 12 minute 59 sec - multe lunite inainte cu
acum 13 minute 42 sec - anca, eu cred ca acolo intre
acum 37 minute 28 sec - offfffffffffffffff anca.tu ai
acum 48 minute 45 sec - M-AM CONFRUNTAT SI EU CU
acum 56 minute 19 sec - Incearca sa fii mai explicita
acum 1 oră 40 sec - .deci nu sunt singura in
acum 1 oră 1 min - Bună fetelor! e f cald la
acum 1 oră 42 minute - maria-cristiana - eu cred ca
acum 1 oră 53 minute - of of..e greu cu mamele
acum 2 ore 6 minute
De lucusor - La data de June 17th, 2011
se uitau la o gagica

- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





Ce poza frumoasa!Nu stiu ce le-a captat atentia dar poza este reusita.Sunteti tineri,frumosi iar bebe e un dulce

frumosi amandoi pupici bebe
foarte frumosi.sunteti o super familie
ce smecheras..se uita dupa acum la gagicute..sa te astepti mami...

dada...multumim mamicilor..si voi sunteti superbe impreuna cu bebeii vostrii..pup
Chiar reusita poza,sunt doi draguti

frumosi barbati ai mami, sa iti traiasca sa te bucuri de ei!

Mai Dar ce tati tinerel... Doi frumosi
Tare frumosi baietii lui mami..sa-ti traiasca mamico!!!

multumescccccccc:*
da,intr-adevar o poza reusita!ai doi barbatei frumosi mami....