- (Fără subiect)
acum 14 minute 31 sec - E normal..doar suntem in UE.
acum 8 ore 22 minute - Se poate fetelor, se
acum 8 ore 25 minute - Tare simaptic
acum 9 ore 30 minute - Bafa mamica si tie si
acum 9 ore 42 minute - Mami nu ito ace si mai rau
acum 9 ore 44 minute - eu am nascut la termen cu
acum 10 ore 47 minute - 'neata,printesa.Ai dormit
acum 10 ore 50 minute - total de acord cu fetele...
acum 10 ore 51 minute - vreau si euuuuuu
acum 10 ore 51 minute
De iannis - La data de June 19th, 2011
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





ai iesit la agatat?
ne iei si pe noi cu tine la plimbare?
faci parada sau la ai iesit la agatat??
un frumos esti...
unde sunt gagicutele?
ce baietel trendy...of cate imimi o sa frangi puiule....
mami da unde esti?????
Ce faci,iubire?Singurel,singurel?

ai crescut mare Innis, și mami îți zice tot bebe. Ești o frumusețe!