- al meu o "viseaza" pe Paris
acum 1 oră 17 minute - bravo pui......esti mare acum
acum 1 oră 23 minute - foarte draguti....
acum 1 oră 24 minute - noi sambata avem petrecerea
acum 1 oră 31 minute - pe 7 mai, adica poimaine
acum 1 oră 37 minute - in sarcina nu am fumat..le-am
acum 1 oră 45 minute - la multe lunite ingeras
acum 1 oră 54 minute - (Fără subiect)
acum 1 oră 58 minute
De Gina T - La data de January 30th, 2011
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail



frumosi casa de piatra
foarte frumosi..
frumosi foc....casa de piatra si tot binele din lume.
deosebiti
minunati..
Multumim frumos fetelor!Sunteti asa dragute...
Asa aratam noi cu 4 zile inainte sa o concepem pe Ailyn..... 
superbi... frumoasa rochie... la nunta la noi, mi-am zis ca am cea mai frumoasa rochie din lume... acum, de fiecare data cand vad o mireasa, o invidiez pt rochie...
in sensul pozitiv, bineinteles...
Ca o printesa...superba rochie CASA de PiATRA
o rochie minunata.si o mireasa si mai si! Casa de piatra si o casnicie implinita!
casă de piatră, ai fost o mireasă frumoasă!
foarte frumosi...
sunteti foarte frumosi
asa intrare mai zic si eu............
superb
minunati...casa de piatra, multa fericire
...si o echipa de fotbal 
Casa de piatra si multa fericire!Sunteti f frumosi!
DEOSEBITI....
ca in basme....
sa fiti fericiti gina si sa va bucurati de puiutul vostru
Super ! sunteti frumosi ,casa de piatra !