nunta noastra

imaginea utilizatorului Gina T
nunta noastra
imaginea utilizatorului alice_trufy

frumosi casa de piatra

imaginea utilizatorului loredanaa_vl

foarte frumosi..

imaginea utilizatorului mariposa

frumosi foc....casa de piatra si tot binele din lume.

imaginea utilizatorului maira

deosebiti

imaginea utilizatorului iannis

minunati..

imaginea utilizatorului Gina T

Multumim frumos fetelor!Sunteti asa dragute... Kiss Asa aratam noi cu 4 zile inainte sa o concepem pe Ailyn..... Laughing

imaginea utilizatorului edyrem1

superbi... frumoasa rochie... la nunta la noi, mi-am zis ca am cea mai frumoasa rochie din lume... acum, de fiecare data cand vad o mireasa, o invidiez pt rochie... Wink in sensul pozitiv, bineinteles...

imaginea utilizatorului iordache iulia

Ca o printesa...superba rochie CASA de PiATRA

imaginea utilizatorului Bianca90

o rochie minunata.si o mireasa si mai si! Casa de piatra si o casnicie implinita!

imaginea utilizatorului maria-cristiana

casă de piatră, ai fost o mireasă frumoasă!

imaginea utilizatorului paulanicolae78

foarte frumosi... Big Hug

imaginea utilizatorului agnes

sunteti foarte frumosi Kiss

imaginea utilizatorului Luluta

asa intrare mai zic si eu............

imaginea utilizatorului corni

superb

imaginea utilizatorului O mamica fericita

minunati...casa de piatra, multa fericire Big Hug ...si o echipa de fotbal Laughing

imaginea utilizatorului Gina T

Laughing Multumim,multumim!E.....nici chiar asa..... Laughing

imaginea utilizatorului alexia27

Casa de piatra si multa fericire!Sunteti f frumosi!

imaginea utilizatorului bratu ana maria

DEOSEBITI....

imaginea utilizatorului biancamarina2010

ca in basme....

imaginea utilizatorului ANCA RESTEA

sa fiti fericiti gina si sa va bucurati de puiutul vostru

imaginea utilizatorului Irinairu

Super ! sunteti frumosi ,casa de piatra !