- E normal..doar suntem in UE.
acum 7 ore 15 minute - Se poate fetelor, se
acum 7 ore 19 minute - Tare simaptic
acum 8 ore 24 minute - Bafa mamica si tie si
acum 8 ore 36 minute - Mami nu ito ace si mai rau
acum 8 ore 37 minute - eu am nascut la termen cu
acum 9 ore 40 minute - 'neata,printesa.Ai dormit
acum 9 ore 44 minute - total de acord cu fetele...
acum 9 ore 45 minute - vreau si euuuuuu
acum 9 ore 45 minute - nush
acum 10 ore 8 minute
De david_kriyss - La data de May 29th, 2010

- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





deacum sunt baiat mare...
Da...ai crescut mult şi eşti un dulce!
multumim flory!!!
si aby e o minune de fetita!!!
ce mare si dulce ai crescut......


acusi vei alerga fetele