- buna
acum 24 minute 48 sec - ..bine a-ti revenit..
acum 30 minute 41 sec - oricum 2 mumoase...am vrut sa
acum 32 minute 18 sec - 2 fete cucuiete are
acum 33 minute 23 sec - ..
acum 34 minute 37 sec - printesik dulce, nu vrei tu
acum 40 minute 38 sec - monna,noi suntem o mare
acum 42 minute 43 sec - o cafea as bea si eu
acum 48 minute 29 sec
De corni - La data de November 13th, 2010
ma prins mami pe scari si nu ma mai lasa
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





mami lasa copilu..uite cum plange,,saracul..vin si eu ca tare imi place..am invatat intai sa urc scarile si apoi sa merg..
ai grija pui ca scarile sunt periculoase.pupam baiatul sa nu mai planga