ai fost superba
O mireasa ca o printesa...foarte eleganti toti!
foarte frumosi
semeni si cu mama ta...
foarte frumosi cu toti!sa va de a d zeu multa sanatate si fericire si copii frumosi si sanatosi
ai fost superba

O mireasa ca o printesa...foarte eleganti toti!
foarte frumosi
semeni si cu mama ta...
foarte frumosi cu toti!sa va de a d zeu multa sanatate si fericire si copii frumosi si sanatosi