- daa, mai taie si pe langa dar
acum 1 oră 1 min - va multumesc fetelor
acum 1 oră 2 minute - daaaaaaa, emotii mari
acum 1 oră 2 minute - baiatul meu face pipi cand
acum 1 oră 12 minute - multumim tuturor
acum 1 oră 18 minute - multumim fetelor
acum 1 oră 19 minute - irina azi e ziua crucii si e
acum 1 oră 19 minute - nu prea a avut emotii fetelor
acum 1 oră 22 minute - daaa teodora, pe ei cel putin
acum 1 oră 23 minute - d-zeu sa va auda fetelor.am
acum 1 oră 24 minute
De BOJOAGA ANDREEA... - La data de November 25th, 2010
primit in dar la botez de la nasica mea .....
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





Uauu ce urs mare ai primit , scumpete...este un bun prieten care te asculta.....pupam ochisorii frumosi...

pupam si noi doi ochi albastri..
si guritza aia mica roz
Ce frumusete avem noi aici
Esti o mica printesa 
Va:*
dulce
iubita , ce frumoasa esti si ce ochisori mumosi, dulceata mica

ce frumoasă eşti, să creşti mare puiuţule
Ursul ca ursul,dar tu esti si mai frumoasa!Pupam ochisorii tai mari si frumosi

pupici multi voua si bebelusilor
Ce urs maaareeee,inseamna ca ai fost cuminte,nu?
