imaginea utilizatorului BOJOAGA ANDREEA LUIZA
Eu si ursuletzul meu....

primit in dar la botez de la nasica mea .....

imaginea utilizatorului AliceNeagu

Uauu ce urs mare ai primit , scumpete...este un bun prieten care te asculta.....pupam ochisorii frumosi... Kiss Kiss Kiss

imaginea utilizatorului BOJOAGA ANDREEA LUIZA

pupam si noi doi ochi albastri.. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss si guritza aia mica roz

imaginea utilizatorului cristinap

Ce frumusete avem noi aici Kiss Esti o mica printesa Big Hug

imaginea utilizatorului BOJOAGA ANDREEA LUIZA

Va:* Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss dulce

imaginea utilizatorului loredanaa_vl

iubita , ce frumoasa esti si ce ochisori mumosi, dulceata mica Kiss Kiss Kiss

imaginea utilizatorului maria-cristiana

ce frumoasă eşti, să creşti mare puiuţule

imaginea utilizatorului laribobo

Ursul ca ursul,dar tu esti si mai frumoasa!Pupam ochisorii tai mari si frumosi Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

imaginea utilizatorului BOJOAGA ANDREEA LUIZA

pupici multi voua si bebelusilor

imaginea utilizatorului iulia-ioana

Ce urs maaareeee,inseamna ca ai fost cuminte,nu? Kiss Kiss Kiss Kiss