cand m-o vedea mami cum m-am combinat cu inghetata.....

imaginea utilizatorului BIJOUX
cand m-o vedea mami cum m-am combinat cu inghetata.....
imaginea utilizatorului iannis

o frumusete de fetita..te.as papa cu tot cu inghetata..mami sigur nu zice nimic..

imaginea utilizatorului maira

mami ai o fetita tare frumoasa

imaginea utilizatorului abi_floricel

Esti de o mie de ori mai dulce decat inghetata, Cezara!

imaginea utilizatorului lavinia-iulia

esti foarte frumusica Sunt convinsa ca nu o sa se supere mami

imaginea utilizatorului dolcemaria

Esti o dulceeee! Big Hug

imaginea utilizatorului Aura.B

Si manjita tot frumoasa esti....