- si noi ne gandim la al
acum 25 minute 37 sec - noi avem 1 an si nu ne a
acum 1 oră 14 minute - mie imi place sa calc.Ma
acum 1 oră 15 minute - Multumesc mult
acum 1 oră 17 minute - trebuie sa fii taaare mandra
acum 1 oră 19 minute - Fiecare copil e unic.Am o
acum 42 minute 4 sec - bravooooo puiule
acum 1 oră 25 minute - barbatii lui anca..sa-ti
acum 1 oră 28 minute - Eu inca alaptez si fac dus
acum 1 oră 29 minute - eiii da, fiecare cu ce "il
acum 1 oră 29 minute
De beatrice - La data de February 2nd, 2011

- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





Ce canti iepurila acolo?
Esti un scump Alex

ce atent esti la prietenul tau..te-ai infige in el?nu-i asa?

de ce nu se joacă iepurilă cu mine?
pai bate toba iepurasul asta..
ciudat...

prieteni buni..daca era la noi ,nu mai ramanea nimic..
ce-ti canta acolo iepurila?ce atent esti tu la el.....ceva tare frumos, nu?