huta ,huta!

imaginea utilizatorului aurelia80
huta ,huta!

asta fac cand ma plictisesc

imaginea utilizatorului chris

Ce leganus frumos !!...si ce cuminte sta ...ii place tare mult se pare .

imaginea utilizatorului michi

asta da viata, cit timp are?

imaginea utilizatorului NOELIA1987

e tare fain leganutul si bebe e un scump..ce frumos se face, e o bomboana mica... Love Struck

imaginea utilizatorului michi

ce cuminte sta in el, al meu daca nu era legat ar fi aterizat de mult pe jos...

imaginea utilizatorului NOELIA1987

Big Grin pai altfel nu ar fi Constantin, nu?? dragul de el..

imaginea utilizatorului aurelia80

pe 13 face 5 luni. da asa e nu am treaba e tare cuminte.

imaginea utilizatorului mona babici

scumpa mica Smile sa-ti traiasac!

imaginea utilizatorului aurelia80

e baietoi.hihi

imaginea utilizatorului aurelia80

ms frumos si tu ai o scumpete de fetita

imaginea utilizatorului AndreeaG

Laughing Laughing Laughing
Rolling On The Floor Rolling On The Floor