ce minune de copil..frumuselule..
ce calut frumos ai....
asa frumos te distrezi tu puiule!!!
pe calut frumosule
Va primim cu drag...
SI CALUL... multi pupici frumosule!!
Ok la pachet da cand o fii mai mare... ca acum nu cred ca ii poti face fata si lui ca nu are stare deloc... Nu e idee rea sa ne incuscrim...
ce mare ai crescut Stefanut!!! esti un scump!
Pupam un veritabil calaret!!!
ce minune de copil..frumuselule..
ce calut frumos ai....

asa frumos te distrezi tu puiule!!!
pe calut frumosule
Va primim cu drag...

SI CALUL...


multi pupici frumosule!!
Ok la pachet da cand o fii mai mare...
ca acum nu cred ca ii poti face fata si lui ca nu are stare deloc... Nu e idee rea sa ne incuscrim...

ce mare ai crescut Stefanut!!!
esti un scump!
Pupam un veritabil calaret!!!
