- si noi ne gandim la al
acum 3 ore 33 minute - noi avem 1 an si nu ne a
acum 4 ore 22 minute - mie imi place sa calc.Ma
acum 4 ore 23 minute - Multumesc mult
acum 4 ore 25 minute - trebuie sa fii taaare mandra
acum 4 ore 27 minute - Fiecare copil e unic.Am o
acum 3 ore 50 minute - bravooooo puiule
acum 4 ore 33 minute - barbatii lui anca..sa-ti
acum 4 ore 36 minute - Eu inca alaptez si fac dus
acum 4 ore 37 minute - eiii da, fiecare cu ce "il
acum 4 ore 37 minute
De anutza - La data de October 8th, 2011
nani acasa la mamaie.......aveam o saptamana
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail





scumpul de el..ce frumos doarme..si ce mititel..
somnic usor