ce bine stau eu...picior peste picior pe mami :X :P

imaginea utilizatorului alina_tm86
ce bine stau eu...picior peste picior pe mami :X :P
imaginea utilizatorului Yannis

si ce serios e Smile
piciorusele alea mumoase cer un'' gadi-gadi ''.....mami nu l-ai gadilat putin ? eu nu as fi rezistat ispitei Laughing

imaginea utilizatorului Ratzusca

Se vede pe el ca sta foarte comod acolo langa mami, este un frumos foc