tati ma invatat asa....

imaginea utilizatorului agnes
tati ma invatat asa....

Big Grin ...si asa adorm cateodata si acuma la 7 lunite...tati tati o dor picioarele pe mami ca tu nu esti mereu acasa sa ma adormi asa Wink

imaginea utilizatorului iannis

ce frumos..bravo tati..

imaginea utilizatorului Bianca90

hehe...ce micutzi suntem....

imaginea utilizatorului bratu ana maria

FRUMOS BB..

imaginea utilizatorului agnes

da da bravo tati mami numai poate Sad de picioare Big Grin

imaginea utilizatorului sararalu

lasa mami ca faci picioare frumoase,,,,pupici la bebe

imaginea utilizatorului agnes

Crying Big Grin

imaginea utilizatorului alice_trufy

noi am trecut prin astea e greu cu dezvatatul noi la 1 an si 9 luni am scapat

imaginea utilizatorului paulanicolae78

ehe,Alex si acum la 2 ani si 8 luni mai vrea sa doarma cateodata pe picioare,deci...spor la treaba inainte! Applause

imaginea utilizatorului agnes

..nu vreau pana la aproap.3 ani. Surprise .....VAI DE CAPUL SAU MAI BINE PICIOARELE MELE Big Grin