
De agnes - La data de January 27th, 2011
...si asa adorm cateodata si acuma la 7 lunite...tati tati o dor picioarele pe mami ca tu nu esti mereu acasa sa ma adormi asa 
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
- Thumbnail




ce frumos..bravo tati..
hehe...ce micutzi suntem....
FRUMOS BB..
da da bravo tati mami numai poate
de picioare 
lasa mami ca faci picioare frumoase,,,,pupici la bebe
noi am trecut prin astea e greu cu dezvatatul noi la 1 an si 9 luni am scapat
ehe,Alex si acum la 2 ani si 8 luni mai vrea sa doarma cateodata pe picioare,deci...spor la treaba inainte!
..nu vreau pana la aproap.3 ani.
.....VAI DE CAPUL SAU MAI BINE PICIOARELE MELE 