Sunteti foarte frumosi, esti o gravidutza foarte dragutza, si viitorul tatic este tare mandru de voi(tu si bebe)
Sarcina usoara in continuare si abia astept poze si cu baietelul vostru minunat. Sper sa fie o nastere cat mai usoara si totul sa fie bine
sunteti foarte frumosi dar mami eu credc a ne pacalesti nu credc a ai 23 de ani ,,arati de 17 18 maxim esti foarte frumoasa si cu sotul tau ,,,va sta foarte bine an preuna
ffrumosi
foarte frumosi..va sta bine impreuna
vai adriana ce frumosi sunteti,abia astept sa vad o poza cu toti 3.
Va multumesc!
Mai avem un pic Bianca!
dar ce varsta ai,ca parca esti o pustoaica?
Superbi
23 de ani am Bianca
Sunteti foarte frumosi, esti o gravidutza foarte dragutza, si viitorul tatic este tare mandru de voi(tu si bebe)

Sarcina usoara in continuare si abia astept poze si cu baietelul vostru minunat. Sper sa fie o nastere cat mai usoara si totul sa fie bine
Multumesc Andreea!
ce frumosi sunteti...adriana eu mai mult de 16-17ani nu ti-as fi dat...arati ca o pustoaica
Multumesc Adelina!
sigur esti majora pari atat de inocenta si de micuta in poza asta . foarte bine va sta impreuna felicitari
Da Stefana sunt majora
Multumesc mult...Asteptam si poze cu tine 
Foarte draguti sunteti!!!! Bebe era aici?
sunteti foarte frumosi dar mami eu credc a ne pacalesti nu credc a ai 23 de ani ,,arati de 17 18 maxim esti foarte frumoasa si cu sotul tau ,,,va sta foarte bine an preuna
E...ce familie frumoasa...
Dana bebe a aparut la vro 3 luni dupa ce am facut poza

Loore multumesc mult
frumosi amandoi
foarte frumosi.. ciar k pari opustoaica..una tare frumusica
Va multumesc
