acum 4 ani pe la ora asta,eram iesiti din biserica,faceam poze,semnasem actele si facusem deja cununia religioasa...chiar dc ne.am mai schimbat in ultimi ani,tot ne iubim-luna iulie e o luna frumoasa pt noi!!!La multi ani noua!!
4 ani de casatorie
De carmencita - La data de July 22nd, 2011
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
Adaugat in:





La multi ani frumosi si fericiti !!!

multi ani fericiti impreuna
sa va iubiti mult
la multi ani inainte impreuna...sa fiti sanatosi si fericiti toata viata alaturi de printesa voastra.
La multi ani frumosi , sanatosi si plini de iubire!!!!!!

LA MULȚI ANI!
LA MULTI ANI VOUA..MULTA FERICIRE SI INTELEGERE
La multi ani!multa fericire si iubiti_va mult!
LA MULTI ANISORI!
la multi ani impreuna , si sa fiti fericiti si sanatosi impreuna cu fetitza voastra >:d<<