Un an nou fericit si plin de prosperitate

Un an nou fericit si plin de prosperitate

imaginea utilizatorului mami22

va doresc tuturor ca anul in care vom intra sa veti parte numai de clipe frumoase, impliniri, si prosperitate...celor acre aveti deja bebelasi va doresc sa va creasca mari si sa fie sanatosi iar burticilor o sarcina usoara si o nastere cu happy end. va indragesc pe toate si va multumesc tuturor pt toate sfaturile cu care m¨-ati ajutat in acest an.... Big Hug LA MULTI ANI

Adaugat in:  
imaginea utilizatorului AliceNeagu

La multi ani si voua!!! Party Big Hug Kiss

imaginea utilizatorului ALINA57

multumim la fel pt urari tare imi este dor sa mai vb cu voi dar sonya imi ocupa tot timpul e cumintica foc dar are momente in care nu vrea sa doarma si sta treaza nu plange doar sta si se uita sieu trebuie sa stau cu ea Kiss Kiss Kiss la toate mamicile,burticile si bebeii un an nou fericit

imaginea utilizatorului maria-cristiana

Mulţumim , mulă sănătate , multe bucurii să vă aducă noul an, toţi copii să fie sănătoşi alături de familiile lor. Mă bucur mult că am găsit acest site în urmă cu două luni, toate mămicile îţi sar în ajutor, atunci cînd ai nevoie de un sfat . La mulţi ani tuturor ! Big Hug Big Hug Big Hug

imaginea utilizatorului elizanicole98

Fie ca toate visele pe care le fauriti in aceste zile magice de Sarbatoare sa se implinesca si drumul strabatut pentru realizarea lor sa va aduca bucurie in inimi, iar in case, fericire si belsug.
La Multi Ani!!!

imaginea utilizatorului iannis

LA MULTI ANI

imaginea utilizatorului vladu eliza

La multi ani fetelor!!!

imaginea utilizatorului Luluta

VA DORESC UN AN MAI BUN DECAT CEL CARE A TRECUT,VA PUP SI VA IMBRATISEZ CU DRAG,SI VA ROG DACA V-AM SUPARAT CU CEVA, SAU AM JIGNIT PE CAREVA, VA ROG SA MA IERTATI!

imaginea utilizatorului cris-gabi

la multi ani am reusit sa va salut si eu va Big Hug Big Hug Big Hug Kiss Kiss

imaginea utilizatorului iulica1973romania

LA MULTI ANI! SA NE AUZIM CU BINE IN ANUL CARE VINE

imaginea utilizatorului beatrice

la multi ani si un an nou fabulos Party Party

imaginea utilizatorului deeea21

buna seara si un an nou kt mai placut..am o urg intb ..diseara tre sa dau baiatul de grinda si nu stiu kum se face imi spune cnv?Smile

imaginea utilizatorului doini

UN AN PLIN DE SANATATE (ca-i mai buna decat toate) IMPLINIRI,FERICIRE, BANI si tot ceea ce visati mai bun pe lumea asta va doreste VLADIMIR, DOINI si LIU (tati lui Vladimir Big Grin )
Sa ne auzim cu bine in 2011 !!!!!

imaginea utilizatorului Diancik

La multi ani tuturor!