buna seara mamici. tot eu...am postat azi o gramda de subiecte cu probl copilului meu.nu stiu de ce e asa greu...din una in alta dam.baietelul meu de 6 luni se screme non stop si tipa.se screme pana se inroseste. mai ales cand vede bolul cu mancare. stam 4 oameni cand manaca. unul il hraneste...unul se maimutareste cu jucariile...si tot asa.nu ii cresc dintii inca si nici nu e constipat.ata de tare screme incat cred ca isi irita singur gatul. de la scremut isi provoaca tuse si vomita. si apoi...iar mancare. nici nu prea mai suge din biberon...totul dam cu lingurita.am zile cand nu mai pot...simt ca ma lasa puterile. imi vine sa plang.
copilul maraie se screme non stop
De faith - La data de December 26th, 2010
- autentifică-te sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii
Adaugat in:





mergi cu el la dr,bafta
mergi cu el la doctor sarputea sa aiba intrcolita
mergi mai bine la doctor si vezi despre ce este vorba