Fetelor asta e ultima mea saptamana de stat acasa....de lunea urmatoare incep munca....uffff....Asa ca va invit la o cafeluta buna cu frisca si la o barfa 
Ce ati facut in weekend? Ce fac puiutii?
Noi am fost in week la Baile Felix la un Aqua Park si ne-am distrat tare bine cu micuta....Insa dupa 2 zile de distractie azi iara s-a lasat cu plans la cresa...of of....








buna dimineata. eu azi trebuie sa ajung la banca, acum dimineata si pare o vreme inputita, sa vad cum fac cu Lavi. daca nu bate vantul o infofolesc si o duc la magazin la mama, sper sa nu ploua. in rest suntem bine, astept sa treaca ceva timp de la laptic si sa ii dau m.d.
neata dana , mamici . in weekendul asta nu am facut nimic special . duminica am stat toti 3 acasa (e singurea zi cand tati sta acasa) , am iesit la cumparaturi sunt fericita ca am gasit o orhidee extraordinar de fumoasa redusa la 70% doar 7,9 a fost .........si seara am mers la niste prieteni . pentru mine a ffost un weekend perfect
aaaaaaaaa si mara a facut primii pasi singurica .
azi nu avem nimic in plan, dar deseara incep sa facem cumparaturile pentru ziua partenerului meu care e in 14 si s-a hotarat ca vrea chef mare mare de tot si sa luam tot din timp ca joi sa ma apuc de gateala ................ noroc ca vine mama sa mai stea cu mamaruta sa ma mai distrez si eu
Buna, dragelor!!
Felicitari Mara pentru primii pasi!!!!!!!!!! Stefana stiu ca Mara e din 17(ca si Bianca) dar nu mai stiu luna....?
OOO deci va petreceti de Valentine's la dublu!! Ce fain....
Si noi avem MARE petrecere duminica
Pup!
neata fetelor...azi e tati liber si avem multa treaba, o zi buna va dorim!
buna dimi..eu am iar gradinita acasa..e verisoara cea agitata la noi..vreau la munca..
.pe iannis l.am oprit acasa ca ninge de noaptea trecuta si e foarte frig,poate maine ne intram in normal..treaba?nu am reusit sa fac nimic,sau am facut dar nu se cunoaste..ca vorbesc cu peretii..o zi buna..diseara fuguta la stomatolog..
buna dimineata
Neata fetelor,incepem o noua saptamana.Noi in weekend nu am facut mare branza.Vineri am fost la cumparaturi si plimbarica prin Malaga,sambata sotul a lucrat,eu cu copii mai mult in casa ca a fost si este un vant...........Si Duminica nu am avut eu chef sa iesim nicaieri,am simtit nevoia sa lenevesc.Si apropo de Mara,felicitari,si Kevin merge bine acum ,a avut ocazia zilele aste fiind mai mult acasa sa se desfasoare.Acum merge,se intoarce,se aseaza,se ridica fara sa se sprijine.Gata,de acum face scandal cand il pun in caricior,ca vrea pe jos.Va pup si sa aveti o zi buna
buna fetelor.noi acasa singurei.tati e la lucru.in weekend am profitat de zilele insorite si am fost prin parc cu copii ca nu mai fusesem de mult.inca nu lam dus la gradi si nici nu il duc sapt asta.ne pregatim imediat de papica si apoi nanita.pfuuu deja nani?mama ce a trecut ziua asta!
Buna mamici ! Noi deja la nani ... La noi ninge foarte tare

Felicitari pt Mara si Kevin ! Va doresc o zi buna !
Ce simpatica esti Anca, parca te si vad fugind prin casa dupa cei 2 prichindei
Felicitari Kevin!!!!Ai crescut mare!
buna mamici...offf...dupa ceva timp in care am lipsit...dar de acum o sa intru mai des , vineri a fost ultima zi de munca aici in tara....iar vineri, acum, plecam in Germania....o sa dureze 2-3 zile pana ne instalam cu net-ul si restul dar o sa am destul timp pt ca eu nu o sa lucrez pana cand nu il dau pe Gabi la gradi....in rest suntem bine dar cam agitati cu pregatirile de plecare, bagaje, vizite pe la rude, inchideri de facturi, etc
Gabitu este bine, creste, astazi implineste 2 ani si 5 lunite, vorbeste tot si mananca, ca de obcei, foarte bine....sper sa se adapteze repejor acolo....si sa vedem cum reactioneaza in avion si restul...
da dana e din 17 luna mai . saptamana asta face 9 luni . multumim mamici . mi-a crescut inima cat un cartier aseara ......si azi a mers un pic dar inca ii e frica si sunt cu mereu sa nu cada cumva sa se sperie si sa i se faca frica
Buna dimineata! Si felicitari Mara, pt primii pasi
Si ziua mananca f bine, e linistit, se joaca singurel... Sa dea Domnul sa tina perioada asta cat mai mult 
Eu sunt fericita azi ca Arthur a dormit f bine azi-noapte, nu se mai trezeste tot la doua ore sa manance. Se trezeste la 3/4 ore
Drum bun Ioana si acomodare rapida!
felicitari Mara si Kevin, pupici dulci de la Lavi.!
multumim mult, Danuta